Logo Lioton

Padėkite savo venoms

Svarbiausi faktai apie Lioton 1000

Pajuskite lengvumą iš karto!

 

„Per dieną turiu atlikti daugybę darbų, todėl trūksta laiko pailsėti. Mano kojos turi už tai atkentėti. Jos patinsta ir apsunksta bei ima skaudėti. Man reikia vaisto, kuris vėl pastatytų mane ant kojų ir leistų toliau laisvai gyventi.“

 
 

Ypatingos sudėties gelis, kad galėtumėte gyventi aktyviai

1 g „Lioton“ gelio yra didelė heparino koncentracija, todėl jis veiksmingiau prasiskverbia per odą. Be to, „Lioton“ būdinga labai reta nepageidaujamo poveikio rizika.

 

„Lioton“, didelės koncentracijos heparino gelis apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo paviršinėse venose. Heparinas – pagrindinis „Lioton“ gelio sudėtyje esantis komponentas – yra labai veiksminga kraujo krešėjimą mažinanti ir uždegimą malšinanti veiklioji medžiaga. Jis paruoštas gelio pavidalu, tinkamu tepti odą. Vartojant pažeistoje vietoje heparinas pagerinanti vietinę mikrocirkuliaciją ir mažinanti patinimą esant išsiplėtusioms venoms.

 

Kadangi jo vartojama vietiškai, užtepant didžiausio diskomforto vietoje, visą organizmą veikiančio nepageidaujamo šalutinio poveikio rizika yra minimali. Alerginių reakcijų vartojant Lioton pasitaiko labai retai

 

UAB „BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC“
Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius
Tel +370 5 269 19 43
faksas +370 5 269 19 51
LT@BERLIN-CHEMIE.COM

 
 

Nereceptinis vaistas, kurio sudėtyje yra 1000 TV/g heparino (heparino natrio druska). Jis paruoštas gelio pavidalu, tinkamu tepti odą.

Jei norite sužinoti apie galimą riziką ir šalutinį poveikį, perskaitykite pakuotės lapelį arba pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.

Berlin-Chemie AG