Logo Lioton

Būkite aktyvūs

Gražios ir sveikos kojos

Venų sutrikimai taip pat gali būti kosmetinė problema, ypač vasarą, kai norite parodyti kojas. Lioton 1000 gerina Jūsų veninę kraujotaką ir gali padėti sumažinti kojų patinimą bei sunkumą.

 

Be to, yra keletas papildomų priemonių, kuriomis galite stiprinti savo venų sistemą ištisus metus.

 

Priverskite kraują nuolat tekėti

Kai ilgą laiką sėdite ar stovite kelionėse ar darbe, galite padėti savo venoms atlikdami keletą paprastų ir trumpų pratimų. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau!

 

›› Išsamiau

 
 

Stenkitės, kad kojos ir venos būtų lanksčios

Kad Jūsų venos gerai veiktų, nereikia daug pastangų. Mūsų patarimai dėl mankštos ypač skirti apatinės kūno dalies raumenims ir pagalbai kraujotakai, raumenims suspaudžiant ir atleidžiant venas. Išbandykite mūsų kasdienius pratimus, kad patreniruotumėte savo venas, raumenis ir padėtumėte kraujui tekėti.

 

›› Išsamiau

 
 

Nurodymai ką daryti, kad kojos būtų sveikos

Daug skaidulų turintis maistas
Gerai žinoma, kad maistas, kuriame gausu skaidulų, padeda išvengti venų išsiplėtimo. Jei jo suvalgoma pakankamai, jis padeda išvengti vidurių užkietėjimo, kuris didina pilvo spaudimą ir gali perkrauti venų sistemą.

 

Vaisiai ir vynas
Žinoma, kad tokie veiksmingi antioksidantai, kaip vitaminas C ir bioflavonoidai, randami šviežiuose vaisiuose, vaisių sultyse ir vyne, apsaugo kraujagyslių sienelių kolageno sluoksnį. Kolagenas yra svarbi jūsų venas sutvirtinanti medžiaga.

 

Tinkami pratimai
Blauzdos raumenų stiprumas yra svarbus normalios venų kraujotakos veiksnys. Suspausdamas venas kojose, blauzdos raumuo stiprina ir palaiko venų sieneles ir vožtuvus. Todėl specialūs pratimai, gerinantys Jūsų blauzdos raumenų judėjimą ir tvirtumą, yra labai veiksmingi venų pagalbininkai.

 

Elastinės kojinės
Elastinė kojinės rekomenduojamos ypač tada, kai per dieną ilgai stovite ar vaikščiojate. Suspausdamos kojas, šios kojinės padeda Jūsų kojų kraujotakai. Kadangi jos veikia prieš venų spaudimą iš vidaus, kraujas lengviau pumpuojamas atgal į širdį.

 

UAB „BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC“
Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius
Tel +370 5 269 19 43
faksas +370 5 269 19 51
LT@BERLIN-CHEMIE.COM

 
 

Nereceptinis vaistas, kurio sudėtyje yra 1000 TV/g heparino (heparino natrio druska). Jis paruoštas gelio pavidalu, tinkamu tepti odą.

Jei norite sužinoti apie galimą riziką ir šalutinį poveikį, perskaitykite pakuotės lapelį arba pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.

Berlin-Chemie AG