Logo Lioton

Lioton 1000 gelis

Pratimas, iš karto atpalaiduojantis venas

Jei žmonės ilgai sėdi keliaudami autobusu, traukiniu ar lėktuvu, jiems ima dažnai skaudėti kojas.

 

Ką galite padaryti?
Keletas nedidelių lengvų pratimų, kaip aprašytieji čia, gali padėti. Jei tenka sėdėti, atsistokite ir pavaikščiokite, gerkite daug mineralinio vandens ir vaisių sulčių.

 

Ilgainiui padėkite savo kojoms

Išbandykite mūsų 10 kasdienių mankštos pratimų, kad kojos būtų lanksčios ir sveikos!

 

›› Išsamiau

 

1 pratimas

Stovint: pastatykite pėdas ant grindų, pakelkite kulnus kuo aukščiau ir laikykite 3 sekundes. Pastatykite pėdas ant grindų ir, stovėdami ant kulnų, svirkite atgal, o pirštus kelkite į viršų. Pakartokite 10 kartų.

2 pratimas

Sėdint: pastatykite vieną pėdą ant grindų ir lėtai bei lygiai stumkite ją per grindis kuo toliau į priekį. Po to pritraukite ją prie kėdės ir pakelkite kulnus. Pakartokite 30 kartų.

3 pratimas

Sėdint: šiek tiek pakelkite pėdas. Vidinius pėdų kraštus sukite į vidų, paskui nukreipkite juos į viršų, po to sukite išorinius kraštus į išorę ir nukreipkite juos į viršų. Pakartokite 30 kartų.

4 pratimas

Sėdint: Sulenkę pėdą, ištieskite koją. Sukite pėdą pirma laikrodžio rodyklės, paskui priešinga kryptimi. Pakartokite po penkis kartus su kiekviena pėda.

UAB „BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC“
Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius
Tel +370 5 269 19 43
faksas +370 5 269 19 51
LT@BERLIN-CHEMIE.COM

 
 

Nereceptinis vaistas, kurio sudėtyje yra 1000 TV/g heparino (heparino natrio druska). Jis paruoštas gelio pavidalu, tinkamu tepti odą.

Jei norite sužinoti apie galimą riziką ir šalutinį poveikį, perskaitykite pakuotės lapelį arba pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.

Berlin-Chemie AG