Logo Lioton
 

Raskite mus!

UAB Berlin Chemie Menarini Baltic
J. Jasinskio 16a, LT-03163 Vilnius

 

Telefonas: +37052691943
Faksas: +37052691951
El. paštas: lt@berlin-chemie.com

 
 

Žymė

Ši informacija internete patalpinta:

 

UAB Berlin Chemie Menarini Baltic
J. Jasinskio 16a, LT-03163 Vilnius

 

Telefonas: +37052691943
Faksas: +37052691951
El. paštas: lt@berlin-chemie.com

 

Atsakomybės apribojimas

Mūsų interneto puslapiuose pateikiama informacija apie mūsų įmonę, produktus ir kitas paslaugas. Šie puslapiai buvo labai atidžiai sukurti, išdėstyti bei yra nuolat atnaujinami. Nepaisant to, kad esame suinteresuoti turinio tikslumu, išbaigtumu ir aktualumu, deja negalime už jį prisiimti jokios tiesioginės ar netiesioginės atsakomybės. Šiuose puslapiuose tik pateikiama bendroji informacija, kuri jokiu būdu nepakeičia medikų, verslo ar kitokių konsultacijų. Dėl šios priežasties užkertamas kelias reikalavimams dėl žalos arba žalos kompensacijai, jei žala tiesiogiai ar netiesiogiai padaroma dėl to, kad buvo skaitomi šie interneto puslapiai ir naudojama juose pateikta informacija.

 

Jei mūsų interneto puslapiuose būtų trečiųjų šalių informacijos arba nuorodų į ją, jos nereikia laikyti mūsų rekomendacijomis. Kadangi mes netikriname šios informacijos tikslumo, aktualumo ar teisėtumo, mes, aišku, negalime už ją prisiimti jokios atsakomybės.

 

Ši programa, jos turinys, duomenys, vaizdai ir kt. yra apsaugoti autoriaus teisėmis arba kitomis pramoninės nuosavybės teisėmis. Mes taip pat norėtume pabrėžti, kad visiems produktų ir kitokiems prekių ženklams taikoma apsauga pagal prekių ženklų teisės aktus. Šią informaciją galima naudoti, dauginti, platinti ir apdoroti tik įstatymų nustatytomis sąlygomis ir su įgaliotojo asmens sutikimu.

 

Mes pasiliekame aiškiai apibrėžtą teisę keisti šių interneto puslapių turinį bet kuriuo metu.

 

© BERLIN-CHEMIE AG

 

UAB „BERLIN CHEMIE MENARINI BALTIC“
Jasinskio g. 16A, LT-03163 Vilnius
Tel +370 5 269 19 43
faksas +370 5 269 19 51
LT@BERLIN-CHEMIE.COM

 
 

Nereceptinis vaistas, kurio sudėtyje yra 1000 TV/g heparino (heparino natrio druska). Jis paruoštas gelio pavidalu, tinkamu tepti odą.

Jei norite sužinoti apie galimą riziką ir šalutinį poveikį, perskaitykite pakuotės lapelį arba pasitarkite su gydytoju ar vaistininku. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti jūsų sveikatai.

Berlin-Chemie AG