Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Lioton® 1000 gelis yra labai gerai toleruojamas

Ar Lioton® 1000 gelis gerai toleruojamas?

Lioton® 1000  tepamas pažeidimo vietose, ant odos, ir veikia, kiek žinoma, tik vietiškai, sisteminio poveikio nėra. Jis pasižymi itin maža šalutinio poveikio rizika ir yra puikiai toleruojamas.

Lioton® 1000  gelis naudojamas vienas, kai pakanka vietinio gydymo, arba derinant su sisteminėmis gydymo priemonėmis.

Moteris sėdi biure kėdėje ir glosto koją
Moteris sėdi biure kėdėje ir glosto koją

Dėmesio: Lioton® 1000 gelio draudžiama naudoti, jei esate alergiški kuriai nors sudedamajai daliai.

Kada Lioton® 1000 gelio naudoti draudžiama

Jei esate alergiški heparinui arba kitoms gelio sudedamosiomis medžiagomis, Lioton® 1000 gelio nenaudokite. Šio vaisto sudėtyje yra metilo parahidroksibenzoato ir propilo parahidroksibenzoato kaip konservantų. Jie  gali sukelti alerginių reakcijų, kurios gali būti uždelstos. Šio vaisto sudėtyje yra aromatinių medžiagų, kurių sudėtyje yra citralio, citronelolio, kumarino, d-limoneno, farnezolio, geraniolio ir linalolio. Citralis, citronelolis, kumarinas, d-limonenas, farnezolis, geraniolis ir linalolis gali sukelti alerginių reakcijų.  Lioton nerekomenduojama vartoti vaikams gydyti, nes nenustatytas jo vartojimo saugumas šioje amžiaus grupėje. Lioton sudėtyje yra etanolio. Kiekviename šio vaisto gelio grame  yra 233 mg alkoholio (etanolio). Etanolis gali sukelti deginimo pojūtį ant pažeistos odos.

Kur Lioton® 1000 gelio naudoti negalima

Lioton® 1000  gelio negalima tepti ant kraujuojančių ar atvirų žaizdų, ant gleivinės ir infekuotose zonose srityse, nepadengtose oda.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu

Dėl Lioton® 1000 gelio naudojimo nėštumo ar žindymo laikotarpiu pasitarkite su savo gydytoju, nes duomenų apie jo naudojimą šiuo laikotarpiu nėra.

Kokiems simptomams mažinti tinka Lioton® 1000

Kaip naudoti Lioton® 1000 gelį

Komforto suteikiančios savybės