Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Lioton® 1000 gelis sportuojant

Sportinės traumos

Sportuojant lengva susižaloti. Sportuojant sporto salėje, bėgiojant, važiuojant dviračiu, žaidžiant futbolą ar kitaip varžantis susižalojama dažnai.

Jei dėl traumos įplyšta kraujagyslė ir kraujo patenka į aplinkinius audinius, tai vadinama kraujosruva. Kraujosruvos ir sutrenkimai atsiranda staigiai. Visais atvejais reikia nustoti sportuoti ir vėsinti sužalotą vietą.

Tai sumažins skausmą ir kraujo plūdimą į audinius.

 

Kraujosruvos

Traumą patyręs ir gydytojas su Lioton ®1000 geliu
Traumą patyręs ir gydytojas su Lioton ®1000 geliu

Pasinaudokite patinimą mažinančiu Lioton poveikiu

Patempimų, sumušimų ir kraujosruvų atvejais Lioton® 1000 veikia iškart sužalojimo vietoje. Poodinių kraujosruvų gydymą gerina Lioton veiklioji medžiaga heparinas. Užteptas jis maloniai vėsina. Taigi Lioton® 1000  gelio turi būti kiekvieno sportininko krepšyje.

Dėmesio: Lioton® 1000 negalima tepti atvirų žaizdų.

Kaip naudoti Lioton® 1000 gelį

Kaip užkirsti kelią traumoms

Kraujosruvos ir patempimai yra dažniausi sportiniai sužalojimai. Geriausias būdas jų išvengti – gerai apšilti. Neapšilus organizmui gresia šokas ar persitempimas, greitai sustabdantis malonią veiklą. Svarbu ir tinkami drabužiai, pvz., sporto šakai pritaikyta avalynė ar funkcionali apranga, sauganti nuo šalčio, vėjo ar lietaus. Savo aktyvumo lygį derinkite su galimybėmis ir traumų išvengsite. Netektų skysčių kiekį atkurkite gėrimais, kuriuose gausu elektrolitų.